• Formand



    • Mette Louise Jyngst Lorentzen

      Mette Louise Jyngst Lorentzen

      Valgperiode 01-10-2019 - 01-10-2021
  • Næstformand



    • Dorthe Kjær Brokholm

      Dorthe Kjær Brokholm

      Valgperiode 01-10-2019 - 01-10-2021
  • Personalerepræsentant



    • Mette Elmegaard Kristiansen

      Mette Elmegaard Kristiansen

      Valgperiode 01-10-2018 - 01-10-2020
  • Forældrerepræsentant



    • Anine Birkebæk Rasmussen

      Anine Birkebæk Rasmussen

      Valgperiode 01-10-2019 - 01-10-2021
    • Jeanette Lindgaard Petersen

      Jeanette Lindgaard Petersen

      Valgperiode 01-10-2019 - 01-10-2021
    • Laura Munck

      Laura Munck

      Valgperiode 01-10-2018 - 01-10-2020
    • Charlotte Øhrvald Christensen

      Charlotte Øhrvald Christensen

      Valgperiode 01-10-2019 - 01-10-2021
  • Lederrepræsentant



    • Svend Erik Nielsen

      Svend Erik Nielsen